Zdobení vánočního stromečku je jedna z nejkrásnějších tradic. Každá rodina má své rituály s touto činností spojené. Vše začíná již výběrem stromku. Dáváte přednost jedli, borovici či smrku? Bude se Vaším domovem linout vůně jehličí či vytáhnete z půdy umělý stromek? Zdobíte stromek ozdobami skleněnými, slaměnými či papírovými, které jste předtím vyrobily s dětmi? Jak vidíte, možností je nepřeberné množství a my vám nabízíme jednu z variant. Pokud se pro ni rozhodnete, Váš stromek bude okouzlující a dětská očka budou zářit radostí.
stromek a sníh


·         Skleněné ozdoby


Vybrat si můžete opravdu ze široké nabídky jak, tak i modernějších skleněných vánočních ozdob. Sklářství a ruční výroba vánočních ozdob mají v Čechách opravdu dlouhou tradici. Proč na ni nenavázat? Vybrat si můžete koule, zvonky, špice, figurky nejrůznějších barev a tvarů. Skleněné ozdoby jsou ideální volbou, pokud chcete respektovat barevné trendy. Není nic jednoduššího než si vybrat na vánočních trzích ozdoby v těch správných barvách. A jaké to letos jsou? Bílá a fialová.

 


·      vánoce na sněhu

  
Elektrická světýlka


Na trhu je opět nepřeberné množství všech možných světelných řetězu. Vybrat si můžete buď jen jednobarevná světýlka či vícebarevná. Řetězy se liší i svou délkou, záleží na tom, jak velký stromek si budete pořizovat.


·       dívka s prskavkou
Svíčky


Pokud chcete mít na stromku i klasické svíčky, porozhlédněte se po těch nekapajících, jsou určitě praktičtější. Nezapomeňte si pořídit stojánky na svíčky s klipy, abyste je mohly na stromek přidělat. Klasickou barvou svíček je červená, pokud budete ale ladit stromek pouze do nějakých barev, jistě seženete i svíčky stejné barvy.


·         Prskavky


Prskavky stojí pár korun, ale pokud je na stromek pověsíte, bude výsledek zase o něco efektivnější. Na stromek jsou vhodnější kratší prskavky, abyste se vyhnuly případným nepříjemnostem. Nezapomeňte na bezpečnost a prskavky nevěště k papírovým ozdobám!


·         Čokoládová kolekce


Sladká tečka na závěr patří i k vánočnímu stromku. Pokud patříte mezi milovníky čokolády, případně budou u vašeho stromečku děti, nezapomeňte koupit alespoň jednu čokoládovou kolekci. Vyberte takovou, která je vyrobena z kvalitní čokolády ať už z mléčné či hořké