Pokud jste se už s vaší milovanou holkou dostali na úroveň vašeho vztahu, kdy chcete toho druhého představit rodičům, pravděpodobně je to mezi vámi vážné a věříte, že spolu budete už navěky.
Všichni rodiče tajně doufají, že jim jednou děti přinesou domů ty nejlepší protějšky, které jsou opravdu k pohledání. Tím pádem budou očekávat i od vás, že jejich dceru potkalo štěstí v podobě muže, který se o ni postará v jakékoliv situaci a nikdy ji neopustí. A zejména váš budoucí tchán bude toužit po tom, poznat vás do hloubky.

muž záletník

Tatínkova holčička

Pokud má vaše partnerka fantastický vztah s jejím otcem, nevyhnete se skutečnosti, že se mu budete muset zalíbit za každou cenu.Nesnažte se hrát si na ideálního partnera, ale dokažte mu, že jeho dcera je ve společnosti čestného a zodpovědného člověka.
Mít a udržet si skvělý vztah s vaším tchánem, se vám vždy vyplatí. Neměl by vás soudit za každé vaše rozhodnutí nebo na vás házet vinu v případě, že nastane mezi vámi a partnerkou nějaký konflikt, ale adekvátně posoudit to, jak se věci mají díky tomu, že vás dobře zná.

Jak se s ním sblížit?

Není snadné vetřít se do přízně člověka, který je vůči bližšímu kontaktu s vámi obezřetný a ne příliš otevřený. Je pochopitelné, že si od vás zpočátku bude držet odstup a nepomůže vám ani to, že mu budete mazat med kolem pusy. Přijít na to, jestli jste takový za jakého se vydáváte může jenom tak, že stráví nějaký čas osamotě pouze s vámi.
zatočený knír

Prolomit ledy můžete i díky tomu, že podniknete společný výlet, sportovní aktivitu nebo se podíváte na nějaký váš oblíbený zápas. Rovněž tak není špatným nápadem – vzít ho na pivo, které muže v každém ohledu sbližuje. Pozor si však dejte na jeho množství a raději to nepřežeňte!
Pokud si už tchána získáte na svou stranu, vždy pracujte na tom, aby váš vztah byl pevný, stabilní a upřímný.A budete čestným členem rodiny, která vás přijme jako vlastního.