Problematika financí se často týká právě hypoték a dalších půjček. Každý z nás si občas potřebuje půjčit peníze. Většinou je potřebujeme proto, že si chceme zajistit bydlení nebo třeba podnikání. Problematika financí se týká všeho, co se s penězi děje. A jak se k nim dostat? Je to poměrně složité a zejména půjčky v bankách jsou šílené. Také se k vám banka obrátila zády? Pak nezoufejte. Máme pro vás řešení.
Pod názvem nebankovní hypotéky se skrývají finanční produkty, které si mohou sjednávat všichni občané i podnikatelé. Pro každého je zde připravený speciální produkt, který se týká buďto podnikatelů nebo spotřebitelů.
luxusní dům s terasou.jpg
Ø Americká hypotéka bez registru je finanční produkt, u kterého si zřejmě budete myslet, že se do registru nenahlíží. Jenomže to není tak úplně pravda. Každý poskytovatel úvěru si musí ověřit bonitu svého klienta, takže v našem případě jde spíše o to, že záznamy tolerujeme.
Ø V tomto případě se jedná výhradně o podnikatelské úvěry, nejedná se tedy o spotřebitelský úvěr. Peníze se používají pro účely podnikání. Můžete s nimi financovat veškeré podnikatelské potřeby, splatit dluhy, vyplatit exekuce, doplatit nedoplatky na VZP a OSSZ a tak dále. Je toho zkrátka hodně, co s úvěrem můžete udělat. Záleží na vašich potřebách.
cizí mince.jpg

Váš souhlas postačí

V případě tohoto podnikatelského úvěru budeme vyžadovat souhlas, zdali můžeme nahlédnout do registru dlužníků. Nahlíží se do bankovních i do nebankovních registrů. Pokud zde záznam máte, i přesto vám poskytneme úvěr. V seznamu dlužníků můžete být zapsáni například za opožděnou splátku, za to, že jste na účtu v mínusu, nebo za nezaplacenou fakturu. To všechno se týká registru dlužníků a je toho ještě daleko více.
Získáte až 70% z hodnoty nemovitosti. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Splatnost od 1 roku do 30 let. Výhodné sazby a nízké úroky. Zajistíme také nízké splátky a tolerujeme záznamy.