O erotiku se zajímá každý dospělý jedinec. Tento fakt, je jednoduše nepopíratelný. Taktéž, jak je zcela přirozené vyhledávat vše spojené s erotikou, co nám přinese blaženost a pocit touhy, kterou v sobě nosíme. Mezi špičku v oblasti hlubokého vnímání intimity a uspokojení se dostává na vědomí všem lidem informace, jakou je masáž spojená s erotickými prvky. Je to masáž zcela jedinečná a přináší nejen mužům, ale i ženskému pohlaví širší obzory a pocity, které jsou k nezaplacení.
žena v punčochách.jpg

DVA V JEDNOM – LAP DANCE

Spojit tanec s erotikou, se už dávno nenosí jen v klubech, které jsou plné tanečnicemi kroutícími se kolem tyče. Nová éra tance vám totiž ukáže, jak může být vzrušení, doteky a konečné uspokojení vaší touhy doprovázené masáží, která se neubírá sexuálním směrem.
dívka u tyče.jpg

Průběh masáže je následovný:
Masérka, kterou si sami můžete zvolit začne masáž právě tancem. Zpravidla bude mít zpočátku na sobě spodní prádlo, které ovšem nebude mít dlouho. Principem této masáže je díky tanci navodit atmosféru a uvolnění, které k masáži budete potřebovat. Její pohyby se řadí mezi kontaktní, ale také jednostranné. Dotýkat se vás bude pouze ona sama, vy se zapojit nesmíte. Nakonec mrštně přejde do fáze masírování tělo na tělo, a to zcela nahá. Pokud se rozhodnete právě pro tuto masáž, s určitostí lze říct, že se vám bude více než líbit. Přesvědčit se o tom však musíte sami.

OVŠEM I KLASIKA MÁ SVÉ KOUZLO

Mezi nejznámější a současně nejpoužívanější masáže patří tantra nebo Nuru masírování. Obě tyto masáže jsou svým průběhem a doteky dynamické, smyslné a vždy úspěšné. Vyvolají ve vás pocity, s jakými jste se ještě nesetkali a přinejmenším vám dají novou zkušenost z percepce lidské intimity a užívání si rozkoše, která bude znamenitá. Z průzkumů vyplývá, že ten, kdo už jednou takovou masáž zažil, má tendenci se k ní opětovně vrátit. Můžete si být tedy jistí, že splní to, co slibuje a přivede vás na myšlenky, které ve vás nikdo jen tak snadno nevyvolá.
V těchto salónech je možné zvolit si konec masírování po svém. To znamená, že se můžete k orgasmu dopracovat sám, nechat si ho na doma nebo ho nechat v rukou osobní masérky, která vám ho doteky dopřeje.