Jestliže už nechcete dále žít v nevyhovujícím interiéru, musíte přistoupit k rekonstrukci.Nechejte si poradit a obraťte se na takového odborníka, jakým je bytovýdesigner. Navrhne vám funkční členění prostoru tak, aby vyhovoval každodennímu provozu. Postará se o co nejoptimálnější rozmístění nábytku v případě menšího prostoru s ohledem na jeho vzdušnost. Častokrát tento problém malých bytů řeší navržením nábytku na míru.

 obrazy žen


  • Neváhejte využít takovýchto služeb. V průběhu rekonstrukce se nemusíte o nic starat ani tehdy, kdy váš byt potřebuje zásadní změnu. Zkušený designer úzce spolupracuje s architektem i se statikem. Pokud by přestavba vyžadovala odstranit příčky, tak společně určí, zda jsou nosné či nikoliv. Spolupracuje také při realizaci návrhů v etapě vývoje a výroby.


 


  • Správný interiérový designer by vám měl doporučit to nejvhodnější, jak po estetické tak i po finanční stránce. Měl by naslouchat vaším přáním a představám, jak by měl podle vás byt ve výsledku vypadat. Měl by vám nabídnout poradenství při výběru vhodných materiálů, barev, typů osvětlení a v neposlední řadě bytových doplňků. Ušetří vám spoustu peněz a času, který byste museli obětovat při shánění všeho potřebného.


 velká kuchyň s jídelnou


  • Bytový designer se zaměřuje na individuální potřeby každého klienta a jeho cílem je vytvoření interiéru tak, aby byl příjemný nejen na pohled, ale i po stránce praktického využití. Doporučí vám specializované obchody a osvědčené truhlářské firmy. Samozřejmostí je vytvoření architektonického 3D návrhu, kde můžete vidět váš interiér ještě před realizací.


 

Určitě se nebojte spolehnout na služby designera. Je to člověk, který dokáže vnímat prostor interiéru jinak než vy, vidí jeho nedostatky i přednosti a dokáže s nimi adekvátně pracovat. Může vám pomoci vyvarovat se řady chyb, které by se mohly vyskytnout při špatně provedené přestavbě.