Od narození nás provází nějaká adresa. Nejdříve jsme registrováni na adrese rodičů. Později, až vylétneme z hnízda, se nám v občanském průkazu objeví adresa naše vlastní. Dokonce, i když o bydlení přijdeme, je nám přidělena adresa. Adresa obecního úřadu. Jsme prostě celým svým životem propojení s nějakou adresou. Je to závislost civilizace na nějaké registraci.

Virtuální sídlo si nepředstavujte takto

Než se stane, že díky elektronickým identitám se této závislosti zcela zbavíme, budeme se muset s povinností adresy nějak vyrovnat. Ne jinak je tomu, když chcete podnikat. Pokud se rozhodnete být osobou, samostatně výdělečně činnou, potřebujete adresu provozovny. Jinak vám nevydají živnostenské oprávnění. Pokud si zakládáte společnost s ručením omezeným, potřebujete adresu sídla. Proč? Protože bez ní vaší společnosti nevydají Živnostenské oprávnění a navíc vás nezapíšou do Obchodního rejstříku. Jak ale k takové adrese sídla společnosti přijít? Nemáte žádnou nemovitost s číslem popisným. Pronajímatel, který vám pronajímá vaši dílničku, s umístěním sídla nesouhlasí. Co máte tedy dělat, pokud chcete podnikat legálně? Řešení je jednodušší, než se zdá. Existují totiž virtuální sídla. Všude u nás. V Praze, Brně, Hradci Králové i v Ostravě. Virtuální sídlo v Ostravě https://kancelar29.cz/virtualni-kancelar-sidlo-firmy-ostrava/ si pronajmete jednoduše a velice levně. Navíc získáte určitý balík služeb, které se vám jistě budou náramně hodit.

Podnikejte v home office

Pokud vás zajímá cena pronájmu virtuálního sídla, nebudu konkrétní, může se postupem času měnit, ale pro představu můžete počítat s tím, že měsíční poplatek za tuto službu je na úrovni ceny dvou krabiček cigaret. A co ty služby? Příjem, notifikace, skenování listovních zásilek a to i doporučených. Příjem doručených balíků. Možnost využívání kancelářských a konferenčních prostor pro vaše obchodní jednání. To je dobrá nabídka, nemyslíte? Za dvě krabičky cigaret.