Také jezdíte moc rádi na kole? Mnoho lidí právě dává přednost tomu, že aby sportovali, než aby třeba jenom seděli doma a nic nedělali. Nebo jenom aby seděli doma a cpali se něčím a koukali jenom na televizi. Naštěstí já s partnerem patříme k té skupině lidí, kteří moc rádi sportují, moc rádi plaveme a běháme a v neposlední řadě také moc rádi děláme cyklistiku, máme na to také opravdu speciální vybavení a oblečení. Cyklo dresy silvini jsou podle mého názoru opravdu tou nejlepší volbou. Pokud třeba začínáte s cyklistikou anebo už jste pokročilí cyklisté. Cyklo dresy silvini jsou opravdu na vysoké úrovni a jsou z tak kvalitních materiálů, že se v nich budete cítit vždycky pohodlně a velmi příjemně.

Cyklistika mě moc baví.

Tyto dresy na kolo silvini vůbec nikde neškrtí a vůbec vás také nebrání v pohybu, takže i když to jsou cyklodresy, můžete v nich dělat i další jiné sportovní aktivity. Můžete klidně s nimi jít i na túru. Musím uznat, že jsem opravdu ráda, že na našem trhu existují různé takové cyklodresy a hlavně cyklo dresy silvini. Tyhle jsou opravdu kvalitní, a dokonce tyto cyklo dresy silvini nosí i špičkoví cyklisté. Kolikrát se také moc ráda koukám v televizi na závody v cyklistice. Tohle mě vždycky baví a říkala jsem si, že to by byl můj sen, kdybych se také dostala někam na cyklistické závody.

Mám speciální cyklistické oblečení.

Bohužel ale nejsem tak dobrá, tak dokonalá, abych se dostala právě tam, kam bych chtěla. To mi ale nevadí. Stačí mi, že jsem zdravá a že mohu jezdit na kole opravdu kdy chci. Také není pro mě problém, že s partnerem, třeba za jeden den ujedeme i více jak šedesát kilometrů. A když máte opravdu kvalitní kolo a potom kvalitní cyklodresy, tak to jde potom jedna báseň. Alespoň takhle s partnerem si nemusíme držet váhu a hlídat váhu, protože váha se nám zpevňuje sama od sebe. A já si myslím, že tohle by ocenila určitě každá žena.