Chcete darovat někomu k narozeninám maličkost, která potěší? Darujte něco ne jen tak ledajakého, nýbrž tak trochu speciální. Darujte originální květinové přání v papírové podobě ve 3D provedení. S tímto nápadem zajisté sklidíte úspěch. Potěší totiž i toho největšího bručouna.

Milý dárek z lásky

Chcete potěšit váš protějšek třeba na Valentýna? Kromě živých růží tak můžete vsadit i na růže v papírové podobě. Budou jednoduše schované ve 3D papírovém provedení, po jehož otevření se obdarovanému objeví úsměv na rtech. Takové překvapení bude určitě nečekané. Potěší nejednu ženu, která miluje růže ve všech podobách. Potěšit ovšem můžete i milovnice pivoněk nebo vlčích máků. Udělejte radost vaší manželce nebo partnerce na Valentýna, k narozeninám nebo k výročí a uvidíte, že s tímto nápadem nešlápnete vedle. Stačí jen připsat originální vyznání lásky a milý originální dárek je na světě. Potěšte vaši milou touto papírovou růží ve 3D provedení a dejte jí tak najevo svoji náklonost.

dárek novomanželům

Nápaditá gratulace novomanželům

Někdo z vašich blízkých vstupuje do manželství a vy chcete novomanželům nějakým vhodným způsobem pogratulovat? Pa to bude chtít pořídit nějaké to přání. Těch klasických je na trhu dlouhá řada. Pokud ovšem chcete něco speciálního, pak je tu možnost věnovat jim jedinečné květinové přání 3D provedení s motivem svatebního automobilu. Tento milý a drobný dárek novomanžele jistě potěší. Jemné, přesto pestré barvy a zajímavé zpracování umocňuje kouzelnou atmosféru a přijde vhod jako gratulace novomanželům.

narozeninové přání

Styl a nápaditost nejen k narozeninám

Ať už chcete udělat radost komukoliv, k příležitostem jako jsou Valentýn, narozeniny, výročí nebo vstup do manželství, určitě vám přijde vhod papírová gratulace. Tu si můžete vybrat z různých provedení. Darujte papírovou květinu, která rozkvete s každým rozevřením.