Po několik desetiletí je model 911 jádrem automobilové značky Porsche. Vyniká nejen svou kontinuitou a svou historií sahající až do 60. let minulého století. Doposud se řadí a je považován jako jeden z nejlepších sportovních vozů na světě! Mezi hlavní atributy Porsche náleží ojedinělost designu a maximální komfort. Stejně tak důraz je kladen na techniku, která udává stále inovativní směr. Není divu, že automobil značky Porsche model 911 má na svém kontě četná vítězství v rámci všech závodních okruhů po celém světě.
Porsche 911
Porche aneb láska nejen na první svezení

Porsche není jen automobilem symbolizujícím snobského majitele. Porsche je zkrátka pro automobilové nadšence. Tento vůz nelze nemilovat. Kdo se svezl, tak ví. Porsche je vozem, kterému nelze odolat. Dokonale spolehlivý sportovní vůz. V rámci inovace je k mání hned několik provedení, jako například Carrera GTS, Carrera GTS Cabriolet či též Carrera 4 GTS. Vskutku je z čeho vybírat.

Proč Prosche 911 GTS?

Především je nejvýkonnější verzí, která je potenciálně k získání s klasickou manuální převodovkou. Právě nejvíce interesantní je zadní pohon se sedmistupňovým manuálem. Díky tomu je tak Porsche 911 GTS nejsilnějším dostupným vozem na trhu mající manuální převodovku. V zadní části se nachází šestiválec boxer o objemu čítající tři litry. Tímto se tak Porsche může pyšnit silným výkonem. Pod kapotou se prohání 450 koní. A to není vše! Pochlubit se může rovněž v rámci výkonnosti i zrychlením z nuly na stovku během necelých čtyř sekund! Součástí standardní výbavy je podvozek PASM či paket Sport Chrono.
Porsche 911 GTS
Automobil, který poskytne i komfort v rámci každodenní jízdy do zaměstnání. Není jen žihadlem na jízdu po dálnici či závodní okruh. Samozřejmostí v rámci interiéru jsou materiály z kůže či alcantry. Sporťák, který vás uhrane svým designem. Příznivě tomu napomáhají i rozšířené zadní blatníky. Evidentní je nezaměnitelný a zcela vznešený zvukový charakteristický projev.

Porsche je sporovním automobilem, které nezklame vysokou spolehlivostí motoru, unikátním a poutavým vzhledem, aerodynamikou. Pozitivní stránkou je rovněž dostupnost možných náhradních dílů.