Důležitou věcí je si hned od začátku říci, co jste doposud hledala za vlastnosti u muže. Sepište si to na papír a pak si každou vlastnost po sobě rozeberte. Ptejte se sama sebe na otázku, jestli je daná věc pro Vás opravdu tak důležitá a jestli jste nebyla příliš kritická. Snažte se tímto způsobem snížit počet svých kritérií, čímž otevřete vstupní bránu plno novým potencionálním partnerům.
šest rukou
Musíte umět hledat na správných místech. Pokud tedy toužíte po nějakém sečtělém intelektuálovi, budete asi velmi těžko hledat například v posilovně apod… Důležitou věcí, je najít si někoho, se kterým budete šťastná Vy. Samozřejmě, že nějaké ty problémy se vždy najdou, ale stačí tak málo ke štěstí, jen se mu musí jít naproti a pečovat o něj, neboť není samozřejmostí. Jak na to najdete třeba i na: .
Nesnažte se na sebe za každou cenu upozorňovat, nemusí to totiž vždy působit přitažlivě a spíše naopak odeženete nějaké ty odvážné jedince. Choďte vždy a všude naprosto upravená, muže nezajímá kolik práce jste dnes měla anebo kolik starostí se Vám teď honí hlavou. Chtějí mít po boku přitažlivou dámu, se kterou se budou hrdě chlubit všude kam vkročí. Dopřejte jim to, oni Vám na oplátku poskytnou pocit bezpečí a klidu. Už nebudete muset sama čelit nechtěným škůdcům v domě nebo bojovat s nesmilně uzavřenými sklenicemi na kyselé okurky.
spolupráce s puzzle
Buďte ale i k sobě velmi kritická. Klidně si udělejte i seznam se svými vlastnostmi a nechte ho třeba překontrolovat kamarádkou, o které jste si jistá, že jí můžete důvěřovat a záleží jí na Vašem dobru. Snažte se vypátrat skulinky, které by mohly znamenat, proč se Vám nedaří najít si toho pravého anebo jestli jste ho už náhodou nepotkala, jen mu nedala šanci. Projděte si tedy všechny muže, se kterými jste kdy přišla do styku a vylučovací metodou pátrejte po tom, který se k Vám třeba choval nebývale hezky a Vy jste to jen ignorovala anebo na to vůbec nepřišla. I takové věci se dějí a my musíme mít neustále oči na stopkách.