Síla reklamy je v dnešním globalizovaném světě s obrovskou konkurencí, jednou z možností, jak získat nezaměnitelnou identifikaci v očích a podvědomí zákazníků i potencionálních zákazníků. Je prokázáno, že rozhodnutí z velké míry ovlivňuje podvědomí a vnitřní podněty a stimulátory. Jedním z nejpopulárnějších, nejviditelnějších a nejúčinnějších míst, pro reklamní účely je použití na reklamních textiliích. Bezesporu jedna z nejpopulárnějších je reklamní kšiltovka. Použití reklamních kšiltovek je velmi široké, od prosté reklamy, reklamních log a sloganů, přes připomínky výročí a nezapomenutelných událostí, politických a propagačních symbolů. Všechny by měly mít, ale něco společného a to vlastnost, aby byly připomínkou významné události, pro kterou byly vytvořeny, či prezentaci výrobku, či služby, která byla evidentně úspěšná, když vznikla potřeba, dále ji propagovat.

reklamní kšitovka

Co se týká technického provedení reklamní kšiltovky, lze zvolit například džínový materiál, nebo bavlněný a lze ji doplnit reflexními ochrannými prvky. Zde je třeba zdůraznit i funkci nejen estetickou, ale i ochranou. Jako ochrana proti slunci je využívána od nepaměti. Díky kvalitním materiálům a dodavatelům je zaručena zdravotní nezávadnost a v dnešní době důležitým měřítkem a parametrem je to, že všechny výrobky vznikají s ohledem na nezávadnost k životnímu prostředí. S návrhem na vaši kšiltovku určenou pro vaše klienty, zákazníky, zaměstnance, či jenom přátele vám rádi poradíme. Může být řešena potiskem, nebo trvanlivější výšivkou.

černá kšiltovka

Krátce bychom se rádi zmínili o naší nabídce reklamních předmětů, která samozřejmě nezahrnuje jenom nabídku reklamních kšiltovek, ale mezi další žádané reklamní zboží patří sekci textilních reklamních předmětů, trička, trika a košile, čepice, klobouky, bundy, mikiny, polokošile, šaty šátky a rukavice, svetry, vesty, dětské oblečení, deky přikrývky z jiných reklamních předmětů jmenujme výrobky s ekologickým certifikátem, jako jsou ekologické propisky, ekologické nákupní tašky a ekologické bloky a zásobníky. Všechny předměty i textilie mohou být opatřeny vašim návrhem, či našimi předlohami. Jako službu zákazníkovi provádíme veškeré grafické návrhy zdarma. Zboží dodáváme prakticky obratem a při nákupech nad 500 Kč je doprava k zákazníkovi zdarma.

Těšíme se na vaše objednávky.