Pro údržbu bazénové vody je v dnešní době k dispozici mnoho přípravků bazénové chemie. Lze je sehnat v různém množství a odlišných variantách. Existují přípravky tekuté, granulované či ve formě tablet.
Nejpoužívanější a nejběžnější přípravky určené pro péči o vodu jsou ty s obsahem chloru. Zná je každý a poznáte je spolehlivě podle typického zápachu. Chlorová bazénová chemie je velmi účinná a léty ověřená. Ovšem nemusí dělat dobře citlivé pokožce, malým dětem a zápach také ne každý snese.pool

Zkuste přípravky na bázi aktivního kyslíku

O vodu v bazénu ale pečovat musíme, naštěstí to už lze učinit i bez přípravků s obsahem chloru. Dnes už pro nás existují i varianty bez tohoto prvku. Stejně dobře nám s údržbou vody mohou pomoci přípravky na bázi aktivního kyslíku.
K lidské pokožce jsou mnohem šetrnější a není zde přítomen žádný zápach. Oxidační látkou je zde aktivní kyslík, který dokáže stejně dobře a rychle vodu zbavit nežádoucích jevů, jako jiné prostředky. Do vody, kde jsou k údržbě používány tyto bez chlorové přípravky, se nemusíte bát své děti pustit.
Mezi přípravky kyslíkové chemie patří:
· Kyslíkové tablety
· Aktivní kyslík – tekutý
· OXY krystaly
· Kyslíkový aktivátor – používá se se všemi produkty na bázi aktivního kyslíku a zvyšuje jejich účinek

Jednou zkusíte a už u nich zůstanete

Prohlédněte si kompletní nabídku přípravků chemie bez obsahu chloru https://eshop.techneco.eu/Bezchlorova-chemie.
V dnešní době se vám nabízí opravdu mnoho možností, čím nahradit klasickou bazénovou chemii s obsahem chloru. Pro všechny, kteří už nesnesou typický zápach vody po chloru a chtějí se mu vyhnout, existuje řešení, stačí si jen vybrat.
Kyslíková chemie je stejně účinná, ale mnohem šetrnější a bez zápachu. Vyzkoušejte i vy tyto přípravky pro údržbu bazénové vody a uvidíte, že už u nich zůstanete.drop