Inzerát

Dost záleží na tom, jaký vůz prodáváme, protože je něco jiného kupovat starou ojetinu s nízkou hodnotou, u které nás pár tisíc netrápí, nebo prodej zánovního vozu za statisíce. Rozhodně se nevyplatí o stavu vozu lhát, protože po nás může být za skryté vady vymáhána náhrada či být vůz vrácen. Proto se vyplatí dát jej do dobrého technického stavu či závady kupujícímu přiznat a třeba slevit z běžně se pohybující cen daného modelu.

veterán brouk

Je výhodné i pěkné umytí a naleštění, protože vůz po designové stránce prokoukne a budete mít hezké fotky do inzerátu. Když jej pěkně sepíšeme, tak šance na výhodný prodej se zvýší. Neměli by chybět základní informace jako nájezd, STK, motorizace, rok výroby, technický stav, vady, představa o ceně a tak dále. I když budeme mít vše propracované, tak musíme počítat s tím, že třeba přijede pár zájemců a koupí jej až několikátý, takže tomu chce věnovat čas. Nezapomeňte na řádný přepis.

Prodej firmě

Místo toho abychom jej prodávali nějakému člověku, tak je tu možnost výkupu ojetých aut. Jedná se o firmu, kterak se přímo na výkup vozů specializuje, takže moc neřeší, v jakém je stavu. Samozřejmě musíme počítat s tím, že za něj dostaneme o něco méně, protože vůz koupí hned a my tak máme peníze a nemusíme řešit zbytečné složitosti. Abyste se předem dozvěděli, kolik by Vám tak mohli za Váš vůz vyplatit, tak nemusíte nikam jezdit.

bílý vůz

Stačí totiž vyplnit formulář, kam přiložte fotografie a společnost se Vám ozve. Dávají tu slušné ceny, takže se nemusíte bát, že by Vás tu chtěli nějak ošidit a podobně. Pokud chcete mít prodej daného vozu rychle za sebou, tak stačí zavolat. Přijedou za Vámi, automobil prohlédnou a vyplatí Vám za něj určitou částku. Kromě aut se zaměřují i na motorky, veterány, stoje a tak dále, takže zaměření je mnohem širší. Je to snadný způsob, jak mít peníze v kapse a od daného vozidla klid.