Každý žena si při menstruaci hledá takové menstruační pomůcky, které ji budou vyhovovat. Které budou praktické a budou ženě příjemné i při jejím stylu života. Takže třeba aby byli praktické i při sportu, různých aktivitách a koníčcích. Na trhu je už mnoho různých menstruačních pomůcek. Od jednorázových vložek, tampónů, jejich ekologičtější verze, po látkové vložky, menstruační kalíšky a novinkou jsou i menstruační kalhotky. Vybrat si tak může opravdu každá žena. Někdo nechce zkoušet novinky a bojí se jich, ale je to mnohdy jen z neznalosti daného výrobku a málo informací o tom, jak daný produkt funguje.

menstruační pomůcky pro ženy

Je totiž dobré se zajímat i o své intimní zdravý a zjišťovat si, jak které menstruační pomůcky mohou mít vliv na naše zdraví. Každé ženě také vyhovuje něco jiného. Pokud nejste spokojeni s dosavadními menstruačními pomůckami, tak je rozhodně dobrou volbou zkusit nějaké alternativy. Například právě zmiňované menstruační kalhotky jsou velmi praktické, pohodlné, estetické a nejsnadnější menstruační pomůckou. Jsou to kalhotky, které díky svému zpracování dokážou zachytit menstruační krev, neprotečou, nikde vám nic nebude sjíždět a odlepovat se. Vybrat si můžete různé vzory, barvy, ale i různé střihy kalhotek. Menstruační kalhotky s vysokým pasem Myfemini můžete mít třeba na noc a jiné krajkové třeba při slabším krvácení i k šatům. Kalhotky jsou pohodlné i na sport a prostě na každodenní nošení.

žena a kalhotky

Menstruační kalhotky po výměně prostě jen následně přeperete, usušíte a můžete nosit dál. Vydrží vám tak velmi dlouho. Jsou tak i velmi ekologické a šetrné nejenom k vaší pokožce, ale také k životnímu prostředí. Není žádný zbytečný odpad každý měsíc. Pořizovací cena je samozřejmě vyšší. Musíte si pořídit nějaký počet kalhotek. Ale následně se vám to cenově vrátí. Menstruační kalhotky se také skvěle hodí i jako pojistka k dalším menstruačním pomůckám třeba ke kalíšku.