Boty na vyšším podpatku patří již mnoho let k nejsilnějším sexuálním stimulům (nejen) pro mužskou populaci. Možná vás v této souvislosti napadne, že toto je přece fetišismus, a že jde o úchylné chování, ale není tomu tak. Není nic špatného na tom, že vás vzrušují ženské nohy, pokud se toužíte milovat s ženou, k níž patří. Je to podobné, jako že se mužům líbí krásná ňadra. Fetišismus se týká výhradně části těla či oblečení nebo obuvi, pokud vás nezajímá jejich nositelka.

Obouvat boty na podpatku však přináší jistá úskalí, nelze v nich totiž chodit neustále, protože se tím přetěžuje organismus, zejména páteř, klouby a vnitřní orgány. Toto by měla vědět každá žena, která touží být sexy, nabízet mužům své krásné nohy, což boty na podpatku umožňují naprosto dokonale, a měla by se také podle toho zařídit – udržet své nohy v kondici přirozeným způsobem.

bosonohá chůze

Udržujte své nohy v kondici

Dlouhodobější chůze v botách na vyšším podpatku či vyšší podrážce, a dokonce i v běžné konvenční obuvi, jako jsou tenisky či treková obuv, způsobuje ochabování svalstva nohou a chodidel a zároveň přetěžování určitých částí těla. Dochází k tomu, že se bortí klenba chodidel, vzniká defekt ploché nohy, a spolu s tím se zkracuje achillova šlacha, zhoršuje regenerace vnitřních orgánů, blokuje trávení, degenerují klouby a dokonce to má vliv i na psychiku (úzkosti, deprese a projevy agresivity).

Jestliže chcete být pro vašeho vyvoleného (i sama pro sebe) sexy, chcete si udržet mladistvý vzhled i kondici do vyššího věku a být stále atraktivní, a chcete-li muže dráždit svými kozačkami bílými či podobným sexy obutím, aby po vašich nohách a bosých chodidlech šílel, věnujte nohám dostatečnou péči.

dámská obuv

Vaše nohy (a nejen nohy) si zaslouží pozornost, choďte venku co nejčastěji naboso, a pokud to nedovolí počasí a podmínky, využívejte kvalitních barefoot bot s tenkou podrážkou, abyste měla častý kontakt s povrchem země a mohla být co nejpřirozenější. Budete-li takto zatěžovat nohy vahou vlastního těla, zlepší se váš zdravotní stav, vaše kondice, a projeví se to i na vyrovnané psychice. Budete zkrátka pro muže ještě více přitažlivá, a klidně si pak můžete dovolit obouvat kozačky s podpatkem častěji.