S instalatérem se setkáme zpravidla až když je doma nějaký průšvih. Většinou s vodou, ale instalatér dělá i topení, třeba na plyn.

Jednoho krásného dne se může stát, že se vám ucpe odpad. Třískáte do něj perlíkem a nic. Už na to nemáte nervy a míníte použít něco málo TNT, jenže to by asi nebylo to správné řešení. Je sice fakt, že závada v odpadu by zcela jistě zmizela, ovšem i s půlkou baráku. V takovýchto případech je skutečně lépe zavolat někoho, kdo o věci něco ví a kdo ji řeší dnes a denně.

instalatér

Jistěže můžete namítnout, že to jde i různými domácími pomůckami. Ale jistě že ano, v určitém stadiu to jde. Ale pokud už nepomáhá ani to…

Také vás mohu ujistit, že pokud je ucpávka dále, nebo v ohybu, kam už se vaše domácí směs nedostane, můžete tam lít hektolitry a budete na tom stejně. Věřte, že vím, o čem píši, protože jsem to nedávno dělal. Nakonec bylo třeba rozebrat odpadní trubky, a to už je práce pro odborníky. Někde něco špatně dotáhnete a sifon vám bude pořád kapat tam, kam nemá.

reklama na instalatéra

Další problém je něco pevného v odpadu. To už je vyšší kalibr, ale ne tak pro odborníka. Ten má dokonce mikro kameru, kterou se může podívat pořádně hluboko do útrob zpropadeného odpadu a věřte, že závadu najde a také v pohodě odstraní, aniž by potřeboval již výše zmíněné TNT.

Neváhejte si proto kontakt na instalatéra obstarat, jeden je přímo zde v článku, stačí kliknout na odkaz. Nevíte, kdy jej budete potřebovat.

Stačí jen když přestane fungovat splachovač a celá rodina má v tom okamžiku problém. Pak by stačilo zavolat řečenému muži a ten se již postará, aby ta zatrachtilá věc zase dělala, co má a co dělat musí.

Takže vidíte, že instalatér musí skutečně umět spoustu věcí a že je to velmi potřebný člověk. A co teprve, když vás čeká oprava topení, nebo celá jeho přestavba. To je věc. Zapište si proto kontakt a mějte ho po ruce.