Kolik máte doma kabelek? Hodně nebo snad dokonce desítky? A máte ve svém šatníku alespoň jednu jedinou značkovou kabelku?Pokud ne, rozhodně byste to měli změnit. Značkovou kabelku musí mít doma totiž každá dáma, stejně tak jako by měla mít kvalitní kostým a malé černé.

Můžete mít doma třeba desítky kabelek z různých butiků druhé kategorie a mohou být docela designersky zdařilé (kopírují přece značkové kousky), ale přesto to není ono.

černá kabelka


Může se to jevit jako snobismus, ale ta značka je opravdu velmi důležitá. Pro ženu je kvalitní značková kabelka asi tak důležitá jako pro muže značkové hodinky. Zvláště se to týká ženy, která má prestižní zaměstnání. Tam je to pak doslova nutné. Ale i když se zajímáte o zcela běžnou práci, není rozhodně na škodu, když se objevíte na přijímacím pohovoru s kabelkou od Michala Korse nebo Celvina Kleina.

kabelky

 


Kabelka představuje investici


Ano, kabelka představuje určitě investici.Pro mnoho žen dokonce investici značnou. Tedy ta značková. Přesto je lepší mít jednu značkovou kabelku než deset imitací. Je to totiž o prestiži.


Naštěstí kabelky je možné sehnat i v různých slevách. Nikde není řečeno, že si musíte pořídit poslední model. Výhodou značkových kabelek je totiž nadčasový design, kdy se nemusíte obávat toho, že příští rok by snad mohla kabelka vyjít z módy.

značková kabelka


Pokud se Vám nechce investovat tolik peněz do značkové kabelky, zkuste to u příbuzných. Mohou Vám přece přispět k narozeninám nebo Vánocům a Vy si mnohem snadněji došetříte. Zkuste třeba také říct manželovi, jak moc po ní toužíte. Každá žena by si měla uvědomit jednu skutečnost a totiž, žežena bude svému muži tak druhá, kolik do ní bude investovat. Nechceme tím nabádat k vypočítavosti, to by určitě nebylo hezké, ale mít určitá očekávání od vlastního manžela je přece adekvátní tomu, co pro rodinu, děti a domácnost děláte. Nebo snad ne?