Každý z nás by měl mít poctivého zubaře, který se stará o Váš chrup. Ovšem vše nezáleží pouze na zubaři, ale hlavně na Vás. Poctivě byste si měli čistit zuby dvakrát denně a také používat mezizubní kartáček. Pokud zubaře nemáte, je ten nejvyšší čas, si nějakého najít. Jedna z nejnovějších klinik se nyní otevřela na Praze 10, kde nabírají nové pacienty, bez rozdílu věku. Na tuto kliniku se dostane lehce automobilem, který pohodlně zaparkujete u obchodního centra Eden. Cesta od parkoviště Vám zabere jen pár minut a hned budete u kliniky. Navíc si po zubaři můžete zajít do pasáže na kávu, nebo na nákupy. Samozřejmě se na tuto kliniku dostanete i pohodlně autobusem, nebo tramvají.

stomatologie (2)

Stomatologie Praha 10 https://clinicplus.cz/praha-10-vrsovice/, je moderně https://www.hithit.com/cs/project/3778/fakturacnik-cz-fakturace-moderne-a-levne-vcetne-eet vybavená a pracuje zde profesionální personál, který je ochoten vždy pomoci. Zubaři jsou špička svého oboru a dělají svojí práci velice pečlivě a to do posledního detailu. V této klinice navíc nebudete čekat žádnou frontu, registraci si totiž uděláte online a pak si zarezervujete přesný čas, kdy máte dojít do ordinace. Po příchodu půjdete rovnou ke svému zubaři a nebudete tak čekat v čekárně dlouhé hodiny jako u jiných zubařů.

stomatologie

Samozřejmostí je, že na jednom místě se dělají všechny zákroky, tudíž se sem dostavíte, pokud půjdete na dentální hygienu, na rentgen, na bělení zubů i na plomby, či nějaké složitější zákroky. Vše jen a jednom místě a nemusíte nikam zbytečně cestovat. Navíc tato klinika spolupracuje s pojišťovnami a to i s VZP a maxima. Samozřejmě je tu i spolupráce se všemi státními pojišťovnami. Pokud Vám nebude vyhovovat Praha, tak můžete navštívit i jinou kliniku a to v Roudnici nad Labem, horní Počaply, či v Mělníku.

Jestliže tedy nemáte zubaře a bolí Vás zuby, tak neváhejte a okamžitě se registrujte. Nejen, že ušetříte peníze, ale také budete mít opět zdravé zuby a nádherný úsměv.