Sebevědomí není samozřejmost. Někteří z nás musí tvrdě pracovat na tom, aby její sebevědomí nebylo na 0. Ze sebevědomí přitom vychází krása. Věřte, že pokud se budete cítit sebevědomě, uvidí to na vás i ostatní. Pokud trpíte nízkým sebevědomím, pojďte se podívat na pár jednoduchých tipů, jak zapracovat na vašem sebevědomí.

Meditujte

Meditace je skvělá pro naše psychické zdraví a utřídění myšlenek. 10 minut meditace denně vám může naprosto změnit život. Během těchto minut, které máte pouze pro sebe, přijdete možná na věci, o kterých jste ani nevěděli, že je máte někde ve své hlavě uložené. S čistou hlavou máte větší šanci k tomu, dosáhnout většího sebevědomí.

meditace

Kupte si něco na sebe

Znáte ten pocit, když si na sebe vezmete věc, kterou jste si právě koupili a? Cítíte se jak? Dobře, krásně, sebevědomě. Pokud máte tedy pocit, že vaše sebevědomí v poslední době dostává zabrat, zkuste si koupit něco nového na sebe. Pokud chcete ušetřit, nabízíme vám nebo About you slevu 50.

nakupování

Napište dopis sami sobě

Každý z nás se dostane někdy do situace, kdy má pocit, že je na dně. A máte pocit že nemůže přijít nic, co by vašemu sebevědomí pomohlo. Využijte situace, kdy se budete cítit lépe a sebevědoměji. V takové chvíli vezměte papír, tužku a napište dopis pro své já, pro dobu, kdy se bude cítit hůř. Můžete mu napsat cokoliv, o čem víte, že si to v takové situaci bude potřebovat přečíst.

Dopřejte si jeden den sami pro sebe

Jste zvyklí se neustále starat o ostatní, běhat kolem nich a nezbývá vám čas na sebe? To je možná důvod toho, proč vaše sebevědomí trpí. Vyhraďte si jeden den v týdnu, kdy se nebudete starat o druhé, ale pouze sami o sebe. V takovém dni můžete jít na procházku, zajít si s kamarády na něco dobrého, nebo se jen tak válet prostě doma, odpočívat, relaxovat, přečíst si dobrou knihu nebo si dopřát nějakou tu kosmetickou péči.