Kdo z nás by nechtěl být krásně opálený? Vždyť právě snědá barva kůže je taková, jakou všichni obdivují, a za kterou se všichni rádi ohlédnou. Tedy alespoň v případě, že se jedná o opravdu hezký hnědý odstín kůže, rovnoměrně rozprostřený po celém těle. Je jasné, že přirozené opálení je to nejhezčí. Nicméně jasno by mělo být i v tom, že pokud chcete na někoho svou opálenou barvou kůže udělat dobrý dojem, tak byste ho měla oslovit souvislou hnědou plochou, která bude rovnoměrně opálená a nebudou na ní svítit do dálky žádné bílé pruhy, pásky a jiné obrazce. Takže jestliže je vaší typickou ozdobou letní bílo hnědé pruhování od vypálených sandálů či od podprsenky, můžete si být jistá tím, že takto na nikoho dobrý dojem neuděláte, ba naopak – takže pokud se za vámi v takovém případě někdo ohlédne, bude to pravděpodobně proto, aby se dosyta zasmál. A to samozřejmě není nic příjemného.
prázdné solárko
Podobné situaci se dá ovšem snadno předejít tím, že se na svůj očekávaný pobyt na sluníčku již předem svědomitě připravíte. Pokud nejste ochotna při opalování na pláži odhodit minimálně svrchní díl plavek. Anebo ještě lépe, pokud nechcete první den na pláži šokovat vaše okolí zářivě bílou barvou, tak to nejlepší, co můžete udělat, je navštívit s dostatečným předstihem solárium v Brně.
sufrařka v moři
Tam získáte díky moderním strojům krásné opálení raz dva, a ještě si budete moci zvolit intenzitu opálení, o jakou máte zájem. Ať už preferujete jemně hnědý odstín anebo spíše sytou hnědou barvu, najdete zde to pravé. Chybět nebude ani kvalitní solární kosmetika, která se postará o dostatečnou hydrataci kůže a kvalitní, dlouhotrvající opálení.
Takže jakmile vyrazíte mezi lidi, tak na vás budou moci všichni oči nechat, a je vcelku jedno, zda to bude v létě u moře anebo v zimě na plese. Své tělo budete moci bez zbytečných obav vystavit kdekoli vás napadne.